Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

25. května 2012

Expedice Watzmann 2012

Pro letošní rok jsme pro všechny dospělé nachystali jednu extra vypečenou expedici. A proč vypečenou? Protože se nejedná o nějaký turistický zájezd, jedná se o 100% prožitou akci, plnou nejen fyzické námahy, ale i relaxace a poznávání, z této expedice si kromě utahaných nohou odvezete skvělé zážitky a neméně působivé fotografie toho nejlepšího, co Rakousko-Německé pohraničí nabízí.

12. března 2012

Tábor STRONGHOLD "Čtyři erby"

Milí přátelé, táborníci,udatní válečníci, tábory STRONGHOLD na příští léto se velmi rychle plní, víc než kdykoliv jindy! A my vedoucí z toho máme radost a tak pořádně pracujeme na tom, abyste letos na táborech STRONGHOLD zažili ještě mnohem víc než dříve. V tomto článku si podrobně představíme turnus s názvem STRONGHOLD - Čtyři erby.

9. února 2012

Armygame detailně

Obecné představení ARMYGAMEu už proběhlo, proto vám přinášíme bližší specifikaci, zbraně, se kterými se u nás setkáte, co všechno vám zbraň řekne, jak oživovat a tak dále.. Zkrátka spoustu užitečných věcí, určitě aspoň zkoukněte obrázky, stojí to za to!

30. ledna 2012

Novinka století-Armygame!!

Nová akční hra, už žádné kuličky a šmouhy, revoluce je tu, už jenom paprsky! Přečtěte si to nejzajímavější o bezkonkurenční novince, která bude k dispozici i na našich střediscích, fotky, videa, nákresy a popisky a tím vším Vás provede rozhovor se Šouvitem, který má vše na starost! A žádné strachy, oblíbený airsoft a paintball samozřejmě v naší nabídce zůstává také!

19. října 2011

Dárkové poukazy

Pozor! Právě rozjíždíme velkou novinku! Nyní je u nás možné zakoupit dárkový poukaz! Zimní, letní, táborové, slevové, na přání… Nevíte, čím obdarovat své blízké? Nic se nevyrovná zážitkům a pobytu v malebné přírodě Vysočiny a Jeseníků.

22. července 2011

Rezervace na podzimní sezonu v plném proudu

Informace o adaptačních kurzech, školách a školkách v přírodě, již teď je přihlášeno dvakrát více škol než loni touto dobou. Proto přinášíme tento stručný přehled nabídky, abychom zde shrnuli několik zásadních faktů o těchto programech a napomohli vašemu rozhodnutí, protože je o podzimní sezonu opravdu velký zájem.

18. dubna 2011

Obří lezecká stěna v RS Orientka

Průběžně aktualizováno a doplňováno novými fotografiemi! Přibližně od poloviny května bude v našem nejnovějším rekreačním středisku Orientka otevřeno unikátní několikapatrové vysokolanové centrum. Součástí je i 18 metrů vysoká nástupní věž, a právě ji vám nyní představíme v poločase stavby. Součástí věže je totiž v tuto chvíli největší lezecká stěna, kterou STAN staví.

26. února 2011

Léto = Orientka rájem pro rodiny

Rychle se nám začíná plnit sezóna a to právě od zájemců o rodinné pobyty na Orientce. Rádi bychom vám je tedy stručně představili a zároveň vám nabídli možnost rezervace již nyní, kdy volná místa ještě jsou. Orientka-krásná horská chata v Jeseníkách, vás ráda uvítá se všemi novinkami, které jsme si pro vás přichystali... A nových věcí a ktivit na vás čeká skutečně mnoho.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio