Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

6. prosince 2014

STAN získal významnou akreditaci

Naše společnost získala z rukou náměstka ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy velmi významnou akreditaci. Od roku 2014 může jako jedna z mála v ČR školit, vzdělávat a následně certifikovat hlavní vedoucí letních táborů.

1. prosince 2014

Březová bude mít nový zážitkový park

Naše největší středisko - Březová, dostane nový zážitkový park. Dříve bychom napsali "lanové centrum" ale toto je opravdu něco víc. Se stavbou se již začalo. Stavba je tak náročná že bude probíhat na několik etap.

21. listopadu 2014

Letní tábory 2015 již brzy!

Milí táborníci, ani letos neporušíme tradici a zveřejníme termíny a témata táborů na příští rok na všech našich webových stránkách 5.12.! Ve stejný den se otevře i přihlašování na jednotlivé turnusy, a pokud nevíte co dát Vašim nejbližším pod stromeček, máme pro Vás připravený krásný dárkový poukaz. Darujte pod stromeček tábor od STANu, neuděláte chybu! A čím budou naše tábory lepší než minulý rok?

14. listopadu 2014

Vítáme v týmu STAN 20 nových zdravotníků!

Pro náš i Váš klidný spánek jsme pečlivě vybrali z řad instruktorů školních skupin i táborových vedoucích dvacet kolegů, se kterými se setkáváte na našich střediscích nejčastěji a ve spolupráci se zdravotníky PRPOM jsme pro ně uspořádali zážitkový kurz první pomoci.

13. listopadu 2014

Strážce buše - RANGER

Představujeme Vám nový environmentální program pro všechny, kteří se chtějí stát Rangerem. Naučíme Vás jezdit na koních i čtyřkolkách, střílet z foukačky a narkotizační pušky, poznávat terén a přírodu. Přijeďte v dubnu na Březovou a staňte se váženým strážcem buše zvaným RANGER.

13. listopadu 2014

AMAZING RACE - Cesta kolem světa

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu od Evropy přes exotiku až na Blízký východ. Spojili jste to nejlepší z Pevnosti Boyard, Amazing Race a Cesty kolem světa za 80 dní. Připravili jsme pro Vás unikátní program se strhujícím dějem. Plánujete školní výlet, školu v přírodě nebo teambulding? Amazing Race je to, co hledáte.

8. října 2014

Rezervujte zimní školy a školky v přírodě

Zima, to nejsou pouze lyžařské kurzy, ale i školy a školky v přírodě, které mohou mít i zcela nelyžařskou, ale napínavou a naučnou náplň! Samozřejmě je možné na pár dní pro zájemce zajistit i lyžařského instruktora, zkrátka zima dává prostor novým věcem a pokud hledáte netradiční, ale přínosnou školu, či školku v přírodě, zimní období u nás vás zajisté mile překvapí!

12. září 2014

Otevřeny rezervace školních akcí na rok 2015

Protože již se nám opět hlásí desítky škol na příští rok, upozorňujeme i všechny ostatní školy, že jsme již otevřeli rezervace školních akcí na rok 2015. V článku najdete informace, jak jsme střediska vylepšili a co jsme pro zpříjemnění vašich pobytů zrealizovali!

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio