Kdo jsme

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

dovolte, abychom se vám co nestručněji představili. Dlouhé úvodní slovo by bylo jen opisováním toho, čím vás dále provedou celé naše webové stránky, plné programů a fotografií, které toho vypoví více než stovky slov. Věříme, že právě u nás najdete to, co hledáte. Pokud ano, ujišťujeme vás, že jste si vybrali profesionálního partnera. STAN velmi stojí o to, aby se vaší firmě, škole, rodině, či každému jednotlivci, stal hlavním partnerem volného času a měl vám vždy co nabídnout. Budeme rádi, když využijete našich služeb.

Ing. Ludmila Doležalová, MBA

výkonná ředitelka

STAN již osm let udává směr v oblasti aktivního volného času, zážitkové pedagogiky, outdooru, cestování. Každoročně s námi jezdí tisíce dětí a mládež nejen z celé republiky, stovky rodin či individuálních jednotlivců.


Portfolio dle cílových skupin

  • základní a střední školy
  • mateřské školy
  • děti a mládež
  • pedagogové
  • rodiny s dětmi
  • individuální příznivci aktivního volného času
  • firemní klientela
  • státní sféra a instituce
  • široká veřejnost

Cíle

Cílem organizace je udržet a dále posilovat pozici republikové jedničky v zážitkových pobytech a tyto pobyty nabízet v nejvyšší možné kvalitě, neustále je zlepšovat a rozvíjet jejich možnosti.


Současnost

Každoročně využije služeb organizace více než 18.000 klientů, jejich počet se rok od roku významně zvyšuje. Organizace nabízí celkem 80 stálých ucelených programů pro různé cílové skupiny + dalších několik desítek programů, které jsou realizovány vždy v daný rok (např. tábory atd.) Organizace má cca 30 kmenových zaměstnanců a spolupracuje s téměř 100 externími instruktory a lektory. Organizace provozuje 3 střediska s vlastními adrenalin parky a jedno virtuální - vodácké a expediční středisko.


Filozofie

Prožitek - Inspiraci pro firemní filozofii jsme čerpali v zahraničí, kde lidé napříč všemi věkovými skupinami stále více projevují zájem o aktivní prožití volného času a vzdělávání. Toto jsou dva základní trendy, tak symbolické pro vyspělý svět. A tyto trendy se již objevují i u nás a budou sílit. Lidé chtějí za své peníze něco prožít a zjistili, že nejlepší odpočinek je aktivní odpočinek.

Komplexnost - I když můžete samozřejmě využít jen části našich služeb, vždy v naší nabídce najdete produkty, které vám zážitkový či jakýkoliv jiný pobyt zajišťují komplexně, tj. od rána do pozdních večerních hodin.

Přidaná hodnota - Prostřednictvím zážitku se každý člověk skvěle učí. A my se snažíme, abyste se toho u nás naučili co nejvíce, poznali nové sporty, zážitky a přátele.

Pohoda - Všichni naši instruktoři dělají tuto práci především proto, že je baví. Největší odměnou je pro ně spokojený klient a pohodová atmosféra. Aktivní odpočinek je zároveň nejlepším odpočinkem.

Profesionalita a bezpečnost - STAN je jedna z mála organizací, která se této práci věnuje profesionálně a kontinuálně. Má nejširší tým kmenových zaměstnanců, vlastní systém vzdělávání nových instruktorů a vysoké nároky na kvalitu a bezpečnost jejich práce.


 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2020 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio