Vysokolanová centra STAN

Vysokolanová centra STAN

Vysokolanové centrum je nejoblíbenější aktivitou. Málokdy se totiž podaří dostat se do takové výšky a vyzkoušet své schopnosti a svoji obratnost několik metrů nad zemí, přitom však vědět, že je to bezpečné. Každé naše lanové centrum je unikátní, ať jsou jedno, či více patrová, vždy je na každém z nich něco, co si na ostatních nevyzkoušíte, každé je složeno z oblíbených a vyzkoušených překážek, ale jsou zde přidány i překážky, které na jiném středisku nenaleznete.

Jištění

Na vysokých lanech se jistí tzv. ferratovým jištěním, kdy má lezec dvě karabiny na metrovém laně a zapíná se na ocelové lano ve výši ramen. Na plošině mezi překážkami se lezec postupným přepínáním karabin přejistí na další překážku Toto jištění je naprosto bezpečné a rychlé.

Stavba

Máme za sebou stavbu již několika lanových center, u kterých jsou využity nejmodernější technologie už od zpracování, přes ošetření barvou, až po samotné zapuštění sloupů do země a navazování překážek. Lanová centra, kde se pohybujete v několikametrové výšce, nelze stavět provizorně, vše musí být precizně a kvalitně sestrojeno.

Kde tuto aktivitu najdete:

  • Březová
  • Relaxa
  • Orientka

Odborní instruktoři jsou nositeli akreditovaných licencí v oblasti jejich specializace.

Instruktorský tým absolvoval kurzy první pomoci, vedoucí programu je absolventem licenčního semináře ZdrSEM a ČSČK§

V adrenalinových programech používáme atestovaný materiál ( U.I.A.A. ).

Všechny aktivity jsou testovány instruktorským týmem a podřízeny bezpečnostním standardům motivovaných zásadami Outward Bound

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio