Bungee-trampolína

Bungee-trampolína

Bungee tramploína je trampolína kombinovaná s gumolany, díky kterým můžete skákat mnohem výše než na obyčejné trampolíně. Během výskoku můžete vyzkoušet různé akrobatické kousky, které normálně dělat nemůžete, velká odrazová plocha zajišťuje bezpečný dopad zpět na trampolínu.

.

Bezpečnost

Naše bungee trampolíny jsou koncipovány pro osoby do 120kg. Na každé straně celotělového úvazku máte připojena, přes odsedávací smyčku a karabinu, gumolana české výroby, každé s průtažností 170% své délky.

Pro skákání platí jednoduchá poučka- co deset kilo, to dvojice lan( na každé straně jedno) tzn. když člověk váží 50kg má na každé straně 5 gumolan.

Používáme gumolana o průměru osm milimetrů. Uvedená gumolana mají dvojitý oplet zvyšující jejich mechanickou odolnost a tedy i životnost.

Maximální výška, kam můžete doskočit, je šest metrů. Na trampolíně můžete dělat různé skoky a salta vpřed a vzad, salta dvojitá, trojitá. Po deseti minutách poctivého skákání spálíte tolik kalorií jako při půlhodinovém běhu

Kde tuto aktivitu najdete:

  • Březová
  • Relaxa
  • Orientka

Odborní instruktoři jsou nositeli akreditovaných licencí v oblasti jejich specializace.

Instruktorský tým absolvoval kurzy první pomoci, vedoucí programu je absolventem licenčního semináře ZdrSEM a ČSČK§

V adrenalinových programech používáme atestovaný materiál ( U.I.A.A. ).

Všechny aktivity jsou testovány instruktorským týmem a podřízeny bezpečnostním standardům motivovaných zásadami Outward Bound.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio