Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

12. září 2014

Otevřeny rezervace školních akcí na rok 2015

Protože již se nám opět hlásí desítky škol na příští rok, upozorňujeme i všechny ostatní školy, že jsme již otevřeli rezervace školních akcí na rok 2015. V článku najdete informace, jak jsme střediska vylepšili a co jsme pro zpříjemnění vašich pobytů zrealizovali!

11. května 2014

Mimořádná JUBILEJNÍ nabídka - Podzimní akce pro školy za JUBILEJNÍ CENY!

Na podzim 2014 jsme připravili zcela mimořádnou jedinečnou akci u příležitosti výročí STAN 2004 - 2014. Je tu program JUBILEUM, unikátní pobyt pro školy nabitý atrakcemi a super bohatým programem, to vše za jubilejní cenu. Kromě toho na podzim také uvádíme program INSIGNIA plus v limitované edici, rovněž za jubilejní cenu! Čtěte více v tomto článku!

8. května 2014

Adaptační kurzy 2014

V roce 2004 nabídla organizace STAN první adaptační kurzy. Hned o rok později se stala nejvyhledávanějším realizátorem adaptačních kurzů v celé republice. Letos připravujeme jubilejní desátou sezónu. Rezervace na podzim jsou v plném proudu! A jaké budou adaptační kurzy 2014?

26. dubna 2014

STRONGHOLD - fenomén mezi dětskými tábory

Unikátní středověké tábory. Projekt, který začal před osmi lety jedním turnusem s 38mi táborníky je letos realizován v sedmi turnusech pro různé věkové kategorii a vše nasvědčuje tomu, že počet táborníků přesáhne hranici 500 ! Ale pozor, volných míst dramaticky ubývá!

20. dubna 2014

Letní nabídka pro rodiny

Letní prázdniny se dají trávit i jinak, než tím způsobem, že děti jedou na tábor a rodiče chodí do práce! Ideální variantou je rodinná dovolená plná zábavy, adrenalinových aktivit a outdooru, a to vše v kruhu vašich blízkých a navíc v nádherném středisku. Pro všechny, koho právě tento typ aktivní rodinné dovolené zajímá, je zde tento článek, stručně představující naši letní nabídku pro rodiny.

18. dubna 2014

Letní tábory 2014 Kompletní přehled

Vážení táborníci, je to tu! Kompletní přehled letních táborů na rok 2014. V tomto článku naleznete nejen přehled všech letních táborů, ale i úvodní představení všech novinek, které nás čekají. Pozor, letní tábory se letos obsazují rekordním tempem!

15. dubna 2014

Outdoor Point - unikátní novinka na Relaxe

U našeho střediska Relaxa najdete již brzy novou turistickou atrakci Outdoor point. Nádherná krajina Jeseníků dostala v jedné ze svých nejkrásnějších částí unikátní atrakci, která je určena nejen návštěvníkům střediska Relaxa, ale i všem ostatním turistům.

8. dubna 2014

Školní výlety - poslední volné termíny - last minute ceny!

Nabízíme poslední volné termíny pro školní výlety v našich střediscích Březová, Relaxa a Orientka. Díky přesunu termínů několika skupin do dřívějších termínů nebo na podzimní období se uvolnilo v květnu a červnu několik atraktivních termínů, které jsou v rámci této akce nabízeny za last minute ceny.

 

Naše střediska

SROP | EU | Kraj Vysočina
Projekt je podpořen z finančních prostředků EU a Kraje Vysočina.


Ministerstvo pro místní rozvojNomera

 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2014 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobil Tajfun Digital