Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

21. listopadu 2014

Letní tábory 2015 již brzy!

Milí táborníci, ani letos neporušíme tradici a zveřejníme termíny a témata táborů na příští rok na všech našich webových stránkách 5.12.! Ve stejný den se otevře i přihlašování na jednotlivé turnusy, a pokud nevíte co dát Vašim nejbližším pod stromeček, máme pro Vás připravený krásný dárkový poukaz. Darujte pod stromeček tábor od STANu, neuděláte chybu! A čím budou naše tábory lepší než minulý rok?

14. listopadu 2014

Vítáme v týmu STAN 20 nových zdravotníků!

Pro náš i Váš klidný spánek jsme pečlivě vybrali z řad instruktorů školních skupin i táborových vedoucích dvacet kolegů, se kterými se setkáváte na našich střediscích nejčastěji a ve spolupráci se zdravotníky PRPOM jsme pro ně uspořádali zážitkový kurz první pomoci.

13. listopadu 2014

Strážce buše - RANGER

Představujeme Vám nový environmentální program pro všechny, kteří se chtějí stát Rangerem. Naučíme Vás jezdit na koních i čtyřkolkách, střílet z foukačky a narkotizační pušky, poznávat terén a přírodu. Přijeďte v dubnu na Březovou a staňte se váženým strážcem buše zvaným RANGER.

13. listopadu 2014

AMAZING RACE - Cesta kolem světa

Vydejte se s námi na dobrodružnou výpravu od Evropy přes exotiku až na Blízký východ. Spojili jste to nejlepší z Pevnosti Boyard, Amazing Race a Cesty kolem světa za 80 dní. Připravili jsme pro Vás unikátní program se strhujícím dějem. Plánujete školní výlet, školu v přírodě nebo teambulding? Amazing Race je to, co hledáte.

13. listopadu 2014

Angry birds přezimují na Březové a probouzí se už v dubnu!

Také jste Vy nebo Vaše děti propadli kouzlu Angry birds? Tak to pro Vás máme dobrou zprávu. Víme, kde se letos chystají přezimovat. Napodzim Angry birds přilétají na Březovou a doufáme, že nezůstanou jen přes zimu.

8. října 2014

Rezervujte zimní školy a školky v přírodě

Zima, to nejsou pouze lyžařské kurzy, ale i školy a školky v přírodě, které mohou mít i zcela nelyžařskou, ale napínavou a naučnou náplň! Samozřejmě je možné na pár dní pro zájemce zajistit i lyžařského instruktora, zkrátka zima dává prostor novým věcem a pokud hledáte netradiční, ale přínosnou školu, či školku v přírodě, zimní období u nás vás zajisté mile překvapí!

6. října 2014

Zimní pobyty pro rodiny

Protože nám již v průběhu letních prázdnin začalo chodit spousta mailů s žádostí o rezervaci víkendu či týdnu o jarních prázdninách pro rodinné pobyty na Orientce, pospíšili jsme si a již nyní v tomto článku vyhlašujeme volné termíny v Rekreačním středisku Orientka pro zimní rodinné pobyty. Můžete se těšit na velmi příznivé ceny a báječné prostředí. Pozor, již mnoho termínů je zcela obsazeno.

Pro ty, co naše zimní programy pro rodiny již znají a netrpělivě čekají na slíbenou tabulku volných termínů ji zde uvádíme.

3. října 2014

Šmoulové na sněhu!

Lyžařský tábor pro nejmenší! Pro všechny lyžaře od 4-5ti let, do 9ti let! POZOR! Letos pouze dva turnusy! Přes léto k nám jezdí na Šmoulí tábory spousta dětí, a tak se těšíme, že se s mnohými letními Šmoulíky setkáme i v zimě a že se přihlásí i nová Šmoulata.

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2014 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobil Tajfun Digital