Vítejte na stránkách společnosti STAN - Special Team for Adventure in Nature. Vstupte do světa outdooru, dobrodružství, adrenalinu, zážitků, vzdělání, poznání, aktivní relaxace a volného času prožitého naplno a nechte se tímto světem provést profesionály.

14. června 2010

Lyžařské kurzy v Alpách, školní výlety do Chorvatska a mnoho dalšího... Novinky blízké budoucnosti!

Lyžařské kurzy pro školy v nejznámějších alpských střediscích? Školní výlety do chorvatska, s miořádně atraktivním programem? Nebo školní výlet s ferratovým výstupem na Dachstein? Čas od času vám chceme nechat nahlédnout do budoucnosti, abychom vám představili zajímavé novinky, které připravujeme.

16. dubna 2010

Letní tábory STAN 4x v České televizi!

Bilance letních táborů jen za léto 2009 - 4krát v České televizi, 26krát v novinách celostátního i regionálního rozsahu. Žádné jiné tábory (kromě těch skandálních) se s tímto nemohou měřit. V tomto krátkém článku vám přinášíme to, co jste mohli vidět v nedávné době na obrazovkách. Účast médií je zaručena i na letošních táborech, protože to co se chytá do programu na tento rok opět ten loňský hravě překoná. A možná teď lehce prozradíme něco z toho, co se na letních táborech 2010 objeví za "top vychytávky".

23. října 2009

Školy v přírodě - nová kolekce za super ceny

Letos jsme pořádně zapracovali na školách v přírodě, tedy na akcích, které se realizují převážně v březnu, dubnu a květnu. Vymysleli jsme toho opravdu hodně, takže nabídka programů nyní ve své šíři nemá konkurenční srovnání. Atrativitu škol v přírodě jsme na rok 2010 ještě umocnili skvělými cenami. Podrobný přehled najdete v tomto článku.

22. října 2009

Programy a pobyty pro mateřské školy!

Školky v přírodě jsou tu! Jezdit na "školky v přírodě" se stalo zvykem především pro školky z velkých měst, ale postupně se tato novinka rozšiřuje i do středně velkých a malých měst. Vyrazit na pobyt do zdravého prostředí, nadýchat se čerstvého a čistého vzduchu, pořádně si protáhnout tělíčko a prožít mnohá dětská dobrodružství...To jde nejlépe právě u nás, na Relaxe nebo na Orientce. Obě střediska jsou skvěle vybavena i pro nejmenší hosty.

9. října 2009

Z pevniny na moře...

Letošní sezóna měla i druhou tvář než tu, kterou mohli vidět účastníci našich akcí. V létě totiž probíhalo plánování a především testování celé řady novinek, které plánujeme již velmi brzy zařadit do našich programů. Půjde o celou řadu nových programů pro firmy, školy, rodiny, mládež ale také dospělé, těch se naše novinky týkají mnohem více než kdy jindy. Hlavní nosnou myšlenkou novinek zůstává dobrodružství a volný čas, vše ostatní je pak velmi různorodé. Co byste řekli třeba plavbě po moři?

25. července 2009

Vrtulníky, meče, chvaty, samopaly

Nejdříve zvonění chladné ocele, dýk, bodáků, kordů, fleretů, mečů všech typů a velikostí pak spousta ohně... Druhý den zrána střelba (jednotlivě i dávkou) a zvuk policejních sirén vozů zásahových jednotek, řítících se do akce, jejímž cílem je eliminovat předávku drog a zneškodnit ty, co předávku provádějí. Nesmíme zapomenout ani na výbuchy pyrotechniky, vedoucí k dezorientaci pachatele...To mohli slyšet houbaři, sbírající hříbky kolem střediska Březová ve dnech 14. a 15. července. Na Relaxe pak dokonce přistál bitevní vrtulník

9. července 2009

Armáda na Březové

Letní tábory, ve kterých v prvních čtrnácti dnech početně dominují army turnusy, se ve středu 8. července dočkaly velmi zajímavého zpestření. Dorazila vojenská záchranná jednotka, jednotka lezeckých specialistů, další jednotka postavila na Březové laserovoý střelecký trenažér a v 8:40 přistál na Březové vojenský vrtulník. Jak tato akce probíhala vám přiblížíme v této fotoreportáži, a zároveň vám prozradíme, jaké další mimořádné akce nás o prázdninách čekají.

16. května 2009

Jirka Mádl a spol. na našich táborech

Herec Jirka Mádl, spisovatel Ondřej Neff, šermířské kluby Riegel a Basilard, modelka Petra Zajícová, 43. výsadkový prapor z Chrudimi, vojáci z 22. základny taktického letectva z Náměště nad Oslavou, záchranáři, policejní zásahová jednotka...Ty všechny a mnohé další jste mohli potkat na našich letních táborech díky projektu na kterém spolupracuje organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature se známým scénáristou Alexanderem Lukešem a spisovatelem Davidem Laňkou

 
 
CZčesky | DEdeutsch | ENenglish
© 2006 - 2019 Special Team For Adventure In Nature | Vyrobilo Vergilio